تصویر امنیتی

صفحه مقالات

مشخصات لحاف خوب

همه ی ایرانی ها معمولا هنگام خواب رواندازی را برای خود در نظر می گیرند ، این روانداز می تواند پتویی سبک و نازک باشد یا لحافی حجیم و پف دار ولی سبک . دیگر دوره ی استفاده از لحاف های سنگین قدیمی به پایان رسیده بنابراین شما می توانید  با انتخاب الیاف موردنظر خود از لحاف های سبک تر استفاده کنید .
ادامه مطلب

راهنمای خرید حوله مناسب

طبق تحقیقات میکروبیولوژیکی  ۹۰ درصد حوله های حمام، به باکتری کولیفورم آلوده هستند. بر اساس این تحقیقات، این باکتری در حوله دستی آشپزخانه هم وجود دارد. میزان انتشار باکتری به نحوه شستشوی حوله بستگی دارد.

الیاف  بامبو خاصیت ضدباکتریایی دارد و به کار بردن این الیاف در حوله موجب ضدباکتری و ضدحساسیت شدن این حوله ها می شود .

ادامه مطلب

فواید استفاده از بالش طبی

برای پیشگیری از گردن درد و یا بهبود بخشیدن درد گردن ، استفاده از بالش طبی بهترین راه حل است .  گردن درد اگرخفیف باشد یا مزمن باید درمان شود و در کنار مراقبت های پزشکی، یک بالش مناسب برای رفع نمودن درد گردن مورد نیاز است.
ادامه مطلب

انتخاب و خرید بالش مناسب

اگر بالش زیر سر شما ارتفاع کمتر و یا زیاد تر از حد استاندارد داشته باشد ، موجب خارج شدن فرم بدن از حالت تعادل می گردد و این مسئله باعث ایجاد گردن درد ،سردرد، بدخوابی، بی حس شدن شانه ها و مسائلی از این قبیل می شود.

بنابراین باید به این نکته دقت کرد که در هنگام خواب ، سر به هیچ وجه با بدن زاویه ایجاد نکند و حتما در یک راستا قرار بگیرند.

نکته جالب توجه در مورد بالش ها این است که یک بالش کهنه و قدیمی می تواند سلامتی شمارا به خطر بیندازد زیرا بالش کهنه تجمعی از آلرژن هاست که باچشم غیرمسلح قابل دیدن نیست بنابراین انتخاب بالش مناسب کلید یک خواب راحت وآرام است .

ادامه مطلب

كليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت تاچ مي باشد. طراحی سایت پافکو